ÚVODNÍO NÁSPŘÍSLUŠENSTVÍBARVAINSTALACEKATALOGYFOTOGALERIESOFTWAREREFERENCEKOUPITKONTAKT


SURYA ILLUMINAZIONE - Produkty

Klikněte pro zobrazení detailů


MINI

Nejmenší nástěnná svítidla kolekce

MEDIE WALL


MEDIE

Středně velká svítidla nástěnná, závěsná, stropní, zemní a sloupková
GRANDI

Velká svítidla nástěnná, závěsná, stropní, zemní a sloupková

PLATES

Středně velká svítidla talířového designu nástěnná, závěsná, stropní a slouková

PALI - SLOUPKY


SLOUPKY
Piccole, Série svítidel Medie, Grandi, Emisphera and Plates mohou sloužit ke konstrukci sloupkových svítidel různých velikostí a tvarů s velikostí sloupků mezi 170-5500mm (bez svítidla). Pro usnadnění objednávek, naleznete pod kódem Pxxxxx již hotové sloupky.

Sloupky a svítidla jsou zpárovány dle rozměru kloubu. Při výběru sloupku nejprve vyberte typ svítidla. Rozměr montážní základny každého svítidla je uveden pod obrázkem (d40, d50, d55, d60, d70). Následně v sekci Sloupková svítidla, vyberte ze seznamu sloupků sloupek odpovídající rozměru montážní základny Vámi vybraného svítidla. Pokud mezi hotovými sloupkovými modely nenaleznete požadovaný sloupek, můžete si navrhnout vlastní. Maximální doporučená výška sloupku se svítidlem je 7m.(větší než 7m nebudou v nepříznivém počasí stabilní).

Rozměr montážní základny: místa, kde se uchycuje svítidlo na sloupek.

ZDROJ SVETLA

Objímky


LAMPY
Standardní objímka žárovky je E27 pro všechna svítidla. Grandi a některé modely ze série Plates mohou mít speciální objímky žárovek a předřadníky. Seznam speciálních objímek a další podrobnosti naleznete v sekci ´Světelné zdroje´. Typy objímek (W, X, Y ,S, J,...) jsou uvedené na konci kódu svítidla, např. 90023T, 90210X v objednávce.


2002, 2008 Powered by INTERLIGHTING. All rights reserved.